שיתוף פעולה אפשרי

שיתוף פעולה אזורי

אגרת לבאי האתר
ולכל מי שמתעניין באומנות הצילום

דרך ארוכה עברתי מרחובות בוקרשט המופגזת ומופצצת, כשאני ומשפחתי מגורשים מביתנו היפה, מתוחים ומפחדים כל הזמן, דרך רמת גן עד לעיר אילת השלווה, ים, מדבר והרים בשלל גוונים. הגעתי לאילת בשנת 1962, עבדתי בנמל 36 שנים ולא הפסקתי, מאז גיל 17, להתבונן סביבי ולצלם.

האמנות שלי צמחה יש מאין; ללא השכלה פורמלית באמנות, כשאני לומד כל הזמן בעצמי, הנצחתי את העולם כפי שראיתי אותו. בחנתי שוב ושוב את הסביבה הקרובה והבנאלית, ראיתי אלמנטים מרתקים ואוניברסליים במקומות שכוחי אל, כמו כלים חלודים, חפצים שבורים, כתמים ושאריות חיים, קלטתי אותם בעדשה וחשפתי את היופי שבהם. תוך התלהבות אינסופית וקשר הדוק ומפרה עם התפתחות הטכנולוגיה של זמננו, פיתחתי טכניקות ייחודיות בגוונים שונים ויצרתי ללא הפסקה.

מתוך גישה של פתיחות ושיתוף, וכיוון שפרנסתי לא הייתה תלויה אף פעם באמנות שלי, חלקתי את התמונות שלי עם כל מי שמתעניין וקיבלתי תגובות של התרגשות ושמחה.

אני מזמין אתכם להיות בתקשורת ישירה עם האמנות שלי, לשתף אתכם במה שאני רואה סביבי, ליהנות מהיופי כפי שאני נהנה ממנו.
לשם הגילוי הנאות אספר לכם שהתמונות שלי מתעלות כאשר הן גדולות מאד וברזולוציה גבוהה מאד. כדי להדפיס אותן ברזולוציה גבוהה, אתם מוזמנים ליצור קשר איתי, דרך האתר או בדוא"ל yoelharel@gmail.com

אשמח לקבל את דעותיכם
יואל הראל, אילת.

יואל הראל – סדרת אמן – מפגשים בסטודיו

כתבו לי בנושא של שיתופי פעולה אפשריים

Form is deprecated, please cotact the webmaster to upgrade this form.